Vlož inzerát, topuj profily a spravuj svoje prezentace na SEX.cz
V této části najdete odpovědi na nejčastější otázky a řešení obvyklých problémů. Pokud máte jakékoli další dotazy k fungování systému VLOŽ.cz nebo některých jeho součásti, kontaktujte nás.

K čemu slouží VLOŽ.cz?

VLOŽ.cz je jednotný nástroj pro správu řádkové inzerce na našich seznamkách a inzertních serverech, umožňuje také zjednodušené a levnější zasílání virtuálních SMS pro TOPování profilů či aktivaci inzerátů a v neposlední řadě nabízí také možnost snadné úpravy prezentace podniků a personálu na SEX.cz a dalších serverech.

Pro koho je VLOŽ.cz určen?

VLOŽ.cz je určen pro všechny klienty systému SEX.cz, bez ohledu na rozsah aktuálně předplacených služeb. VLOŽ.cz lze využívat pro správu podniků v naší databázi (zapínání a vypínání personálu), TOPování profilů a inzerátů anebo pro manuální či automatizované vkládání inzerátů. Rozhraní VLOŽ.cz se po přihlášení uživatele přizpůsobí v závislosti na rozsahu zvolených služeb. Pokud máte zájem o využití některé nebo všech služeb VLOŽ.cz a nejste dosud klientem SEX.cz, vytvořte si svou prezentaci na www.zadavani.cz a v případě zájmu vám následně bude vytvořen i účet na VLOŽ.cz.

Kolik stojí uživání VLOŽ.cz?

Cena za užívání systému VLOŽ.cz se odvíjí v návaznosti na rozsahu předplacených služeb v systému SEX.cz, některé součásti VLOŽ.cz (kredity pro TOPování profilů a autorizaci inzerátů) lze dokupovat odděleně. Základní přehled cen najdete na www.sex.cz/inzerce.

Kolik inzerátů na seznamky můžu přes VLOŽ.cz zadat?

Základní varianta VLOŽ.cz pro inzeráty umožňuje vytvořit 10 různých vzorů inzerátů, každý z nich může být zveřejněn na všech zapojených inzertních serverech. Seznam našich serverů naleznete na www.sex.cz/inzerce. Každý den můžete navíc dva z těchto inzerátů 'předřadit' - posunout na první místo ve výpisu inzerátů bez nutnosti opětovného zadávání. Pokud nechcete inzeráty každý den zadávat ručně, můžete u některých z nich nebo u všech nastavit 'automatické předřazování' - váš inzerát se pak každý den ve zvolenou hodinu automaticky zobrazí na prvním místě. Limit 10 vzorů inzerátů / 2 předřazení denně lze individuálně navýšit podle pořeby.

K čemu slouží a jak fungují kredity?

Kredity jsou ekvivalentem tzv. Premium Rate SMS v ceně 40,- Kč, používaných pro autorizaci inzerátů, které nejsou zadány prostřednictvím VLOŽ.cz anebo pro TOPování profilů. Pro nákup kreditů zašlete příslušnou částku na náš účet s variabilním symbolem odpovídajícím vašemu ID - variabilní symbol i částka musí být uvedena bezchybně, přesné částky i váš variabilní symbol naleznete v sekci dobít kredit. Po připsání kreditů na váš učet ve VLOŽ.cz, se v menu objeví dvě nové položky - TOPování a SMS brána. SMS brána slouží k zasílání libovolných SMS a je vhodná zejména pro autorizace inzerátů, SMS odeslané prostřednictvím této SMS brány si rovněž můžete ukládat pro pozdější snadné použití. Do sekce TOPování si můžete přiřadit vaše profily z odpovídajících serverů a odtud je potom TOPovat jediným kliknutím, bez nutnosti vypisovat unikátní identifikátory těchto profilů. Jakmile vyčerpáte předplacené množství kreditů, položky TOPování a SMS brána z menu zmizí.

Jak můžu spravovat svoje podniky na SEX.cz?

Po přihlášení do systému VLOŽ.cz se v menu objeví položka Podniky. Zde naleznete seznam vašich aktivních podniků, které jsou v tuto chvíli zaregistrované v databázi SEX.cz. Z tohoto přehledu můžete pozastavovat a povolovat neaktivní personál, případně přesouvat personál mezi podniky, pokud jich v naší databázi máte více, a to v závislosti na limitu personálu u daného podniku. Pro zjednodušení můžete z tohoto přehledu rovněž TOPovat personál, za přepokladu, že na vašem účtu ve VLOŽ.cz zbývají volné kredity. Tato sekce rovněž obsahuje odkazy na úpravy fotografií i záznamů v databázi SEX.cz u každé dílčí prezentace. Nicméně, veškeré změny fotografií a dat podléhají ještě schválení správce serveru SEX.cz, úpravy, vyjma pozastavování a povolování personálu, tedy nejsou okamžité.