Vlož inzerát, topuj profily a spravuj svoje prezentace na SEX.cz
Na této stránce naleznete kontakty na provozovatele systémů VLOŽ.cz a SEX.cz. Pokud již máte v systému VLOŽ.cz svůj účet a přejete-li si nás kontaktovat, nejprve se přihlašte - na tomto místě pak naleznete jednoduchý kontaktní formulář.
Máte-li zájem o zprovoznění placené služby VLOŽ.cz pro automatické vkládání inzerátů anebo TOPování, a jste-li stávajícím klientem systému SEX.cz, kontaktujte nás v pracovních dnech mezi 10:00 - 15:00 na telefonním čísle 602 257 242 anebo na e-mailu info@sex.cz.

Pokud ještě nejste klientem SEX.cz, nejprve se zaregistrujte a vytvořte si prezentaci podle vašich představ. Po registraci do systému vám vytvoříme účet v systému VLOŽ.cz, který vám dále nastavíme podle potřeby. Více informací o možnostech propagace a inzerce v našem systému najdete na adrese www.sex.cz/inzerce.

UPOZORNĚNÍ
Služba VLOŽ.cz je placenou službou, stejně tak komerční prezentace v systému SEX.cz - uvedené kontakty neslouží k bezplatnému zadávání inzerátů ani k objednávání dívek. Použijte je pouze v případě, že máte zájem o aktivování služby VLOŽ.cz, inzerci na serverech skupiny SEX.cz anebo otázky týkající se fungování našeho systému.